Hakkımızda
CookieSeal, Doğuş Teknoloji markasıdır.

Doğuş Teknoloji Hakkında

“Doğuş Teknoloji, farklı sektörlerin teknoloji ihtiyaçlarına sağladığı yaratıcı çözümlerle müşterilerine küresel rekabet ortamında sürdürülebilir gelişimin önünü açıyor.”

Doğuş Grubu şirketlerine Bilgi Teknolojileri alanında hizmet vermek amacıyla 2012 yılında faaliyetlerine başlayan Doğuş Teknoloji; yenilikçi, dinamik, çözüm odaklı, fark yaratan, yüksek katma değerli ürün ve hizmetleriyle müşteri memnuniyetine odaklanıyor. Bu doğrultuda kalite anlayışını ön planda tutan ve hizmetlerini optimum maliyetlerle müşterilerine sunan Doğuş Teknoloji, Bilişim Teknolojisi alanında gerekli her türlü altyapı çalışmalarını, sistemsel, yazılımsal ürünlerin uyarlamasını hayata geçiriyor. Bilgi işlem sektöründeki çağdaş teknolojiyi uygulayarak, teknolojik projeler geliştiriyor ve destek sağlıyor. Müşterilerine stratejik işbirliği anlayışıyla yaklaşan Doğuş Teknoloji, kuruluşların dahili iş ve bilgi teknolojileri birimleriyle entegre bir şekilde çalışarak, proaktif yöntemlerle ihtiyaçları belirliyor ve güncel ihtiyaçlara üst düzeyde çözüm sağlayan ürünler geliştiriyor. Güçlü teknolojik ve sektörel operasyon deneyimini ürünlere yansıtarak zamanında teslim ve etkin proje yönetimi hizmeti sunan Doğuş Teknoloji, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek üzere ihtiyaçları en kaliteli şekilde karşılayacağı yöntemleri gözden geçiriyor ve sürekli iyileştiriyor.

Doğuş Teknoloji’nin farklı sektörlerde sahip olduğu deneyim, bilgi birikimi ve donanımlı insan kaynağı, sunulan hizmetlerin kapsamında da kendini gösteriyor. Şirketimizin söz konusu geniş çözümleri arasında; iş süreçlerinin otomasyonu, raporlama, güvenlik ve diğer nedenlerle ortaya çıkan iş ihtiyaçlarının analizi sonucunda belirlenen yazılım ve bilişim sistemi taleplerinin tasarlanması, geliştirilmesi, kurulması, bakımlarının sağlanması, güncellemelerinin yapılması ve sorunlarının giderilmesi yer alıyor. Ayrıca birbirleriyle bağlantılı çalışacak olan sistemlerin düzenlemelerinin yapılması, güvenliklerinin sağlanması, çalışmanın izlenmesi ve anomalilerin raporlanması; danışmanlığının verilmesi ve tüm bu süreçlerin yönetilmesi gibi bileşenler bulunuyor. Doğuş Teknoloji, Doğuş Grubu’nun faaliyet gösterdiği her sektör için teknoloji dünyasındaki hızlı gelişmeleri yakından izleyerek bilişim stratejileri geliştirmeyi; ihtiyaca en uygun şekilde ürettiği çözümleri katma değerli hizmetlere dönüştürmeyi; değişim ve kalite yaratmayı sürdürmeyi hedefliyor. Şirketimiz, kuruluşların iş geliştirme ve üstün yönetim performansı sergileme hedeflerine uygun, kaldıraç işlevi gören teknolojik çözümleri araştırıyor, iş hedefleriyle uyumlu projeler önererek teknoloji rehberliği yapıyor ve bu teknolojik uygulamaları hayata geçiriyor. Bu doğrultuda grup şirketleri için internet ve mobil uygulamalar, kurumsal ve sektörel butik yazılımlar, iş zekâsı uygulamaları geliştiriliyor, ileri teknolojik altyapıların uygulama desteğini veriyor; bakım hizmetleri ve benzeri pek çok BT uzmanlık faaliyetini yürütüyor. Doğuş Teknoloji; ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi, ISO 20000 BT Hizmet Yönetimi, ISO 22301 İş Sürekliliği ve COBİT standartları doğrultusunda vermiş olduğu yazılım geliştirme, iş süreçleri tasarımı ve iş analizi, sistem ve altyapı hizmetleri, iş zekâsı ve raporlama, BT süreçleri ve kalite yönetimi, BT danışmanlığı, mobil uygulama geliştirme, internet teknolojileri ve CRM, interaktif projeler, Microsoft Dynamics hizmetleriyle müşterilerinin başarılarına katkıda bulunuyor.